Ми — у чвертьфіналі Євро! Україна на останній хвилині  додаткового часу вирвала перемогу у Швеції
Getty Images

Збірна України у 1/8 фіналу Євро перемогла Швецію (2:1) та вийшла у чвертьфінал!

Андрій Шевченко вперше на турнірі змінив ігрову схему. Замість 4—3—3 він виставив варіант з трьома захисниками (Забарний, Кривцов, Матвієнко). А в центрі вийшли одразу два опорних півзахисники (Степаненко, Сидорчук). В запасі залишились лівий захисник Миколенко та один з лідерів команди Малиновський.

Така розстановка виглядала більш захисною. Але саме українці забили першими.

На 27-й хвилині Ярмоленко вирізав пас на Зінченка, і той сильним ударом пробив воротаря шведів — 1:0!

Проте втримати перевагу до перерви наші не змогли. На 43-й хвилині Форсберг пробив здалеку, м’яч дещо змінив напрямок через рикошет, і Бущан не зміг його відбити — 1:1.

У другому таймі забитих м’ячів не трапилось. Хоча моменти у команд були. У нас у стійку влучив Сидорчук, у шведів — Форсберг.

Після нічиєї в основний час гра перейшла у додатковий.

На 99-й хвилині Даніельсон завдав травми Бєседіну, і рефері після перегляду повтору вилучив гравця Швеції. Бєсєдін не зміг продовжити гру, його замінив Циганков.

І у більшості Україна вирвала перемогу! На останній хвилині овертайму Зінченко віддав на Артема Довбика і форвард «Дніпра» головою забив вирішальний м’яч — 2:1!

Україна вперше в своїй історії вийшла до 1/4 фіналу Євро.

Тепер у суботу, 3 липня, наша команда у Римі гратиме проти Англії.