Українські веслувальниці здобули «срібло» в каное-двійці на Олімпіаді в Токіо
НОК

Українські веслувальниці Людмила Лузан та Анастасія Четверікова виграли срібну медаль у греблі на каное-двійці на 500 м на Олімпіаді в Токіо.

Про це у Facebook повідомляє НОК України.

Лузан і Четверікова на половині дистанції були другими і змогли утримати свою позицію до фінішу.

Українки показали час о 1:57:499, відставши від китаянок на 2.004 с. Третіми прийшли представниці Канади — 1:59.041. «Золото» на цій дистанції взяли представниці Китаю, які захопили лідерство зі старту запливу.

Для Людмили Лузан ця медаль стала другою в Токіо — раніше вона взяла «бронзу» в каное-одиночці на 200 м.

Зараз же після запливу вона заявила, що українки свій потенціал ще не вичерпали.

«Тепер будемо тримати курс на Париж. У нас ще є потенціал», — сказала після гонки Лузан.

Ця медаль стала для України 15-ю на нинішніх Олімпійських іграх — наші спортсмени завоювали одне «золото», чотири «срібла» і десять «бронз».