сбу будівля

Звільнення міністра соціальної політики

Верховна Рада звільнила Марину Лазебну з посади міністра соціальної політики. Вона ще 15 липня написала заяву про відставку. За даними ЗМІ, на вакантну посаду може зайняти Оксана Жолнович, яка зараз очолює Департамент соціальної політики та охорони здоров'я в Офісі президента.

В Офісі президента розповіли про долю Венедіктової та Баканова

Андрій Смирнов, заступник голови Офісу президента, пояснив, що відсторонення Ірини Венедіктової та Івана Баканова не означає, що їх звільнили. Остаточне рішення президент Володимир Зеленський прийме після завершення службових перевірок. А тим часом він призначив тимчасово виконуючим обов'язки голови СБУ Василя Малюка — до цього першого заступника голови.

Ще більше коштів від ЄС на військову підтримку України

Рада Євросоюзу погодила п'ятий транш у розмірі €500 млн євро на військову допомогу Україні. Усього ЄС (разом з цим траншем) виділив на посилення обороноздатності нашої країни €2,5 млрд.

Росіяни збили під Алчевськом власний літак

В ніч на 18 липня російські війська збили власний винищувач Су-34 в небі на окупованим Алчевськом. Уламки літака з написом «ВКС России» зняли місцеві жителі.

Нова ракетна атака по Одещині

Близько 11:00 російські літаки Су-35 з акваторії Чорного моря випустили по Одещині чотири ракети. Одну з них збили. Ще дві вдарили по військовому об'єкту, а остання поцілила у міст через Дністровський лиман, який і так вже не працював після попередніх обстрілів.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Чому і як Україна відмовилась від ядерної зброї