404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
«Бонд, Джеймс Бонд». Помер перший «агент 007» (архівні фото)
Getty Images

Лауреат премії «Оскар» та зірка фільмів про «агента 007» Шон Коннері помер. Шотландському актору було 90 років. Chas News згадав найвідоміші фільми та цікаві факти з життя першого Джеймса Бонда.

За своє життя Коннері знявся у понад 70 кінострічках. Світову славу актор здобув завдяки ролі британського спецагента Джеймса Бонда. Він зіграв одразу у сімох фільмах «бондіани».

1962 році актор зіграв британського агента Джеймса Бонда у першому фільмі «бондіани» / Getty Images

Проте у його творчому доробку є ще чимало культових фільмів — «Вбивство у «Східному експресі», «Ім'я троянди», «Полювання за «Червоним Жовтнем», «Недоторкані» та «Індіана Джонс і останній хрестовий похід».

1989 році Коннері зіграв професора Генрі Джонса у першому фільмі серії про американського археолога Індіана Джонса / Getty Images

Шотландський актор отримав не тільки популярність та визнання серед глядачів. Його акторський талант визнали й кінокритики. На рахунку Коннері — «Оскар», дві нагороди BAFTA та три «Золотих глобуси».

Я вважаю, що якщо не ставитись до життя з гумором, то воно зведе вас з розуму

А 2000 році британська королева Єлизавета II посвятила актора у лицарі.

Мало не став футболістом «Манчестер Юнайтед»

Шон Коннері народився 25 серпня 1930 року в Единбурзі (Шотландія). Його батько працював робітником на заводі, мама була прибиральницею. У 13 років Коннері кинув школу та пішов працювати.

Майбутній актор працював на будівництві та полірував труни. Таким чином він допомагав сімї пережиті скрутні часи. Пізніше він служив у військово-морському флоті. Проте через три роки Коннері пішов у відставку через виразку шлунку.

У 1988 році шотландський актор отримав «Оскар» за другорядну чоловічу роль у фільмі «Недоторкані» / Getty Images

Актор обожнював футбол. Одного разу йому навіть запропонували контракт на 25 фунтів на тиждень. Він грав за «Манчестер Юнайтед». Проте тоді Коннері вже працював у місцевому театрі — щоправда різноробом.

Однак йому так подобалось грати, що він вирішив не покидати драматичний театр. Вже потім Коннері зазначив, що то було «одне з моїх найрозумніших рішень у житті».

Цитати зірки

«І хоча мої ноги вже втомилися, серце — ні».

«Я думаю, що якщо волосся починає випадати ще в молодості, то вікові проблеми переносяться легше».

«Шон ніколи не шукав слави, вона прийшла до нього сама, завдяки самовідданій праці, наполегливості і завзятості, після втрат і хвороб».

Вергара, Джолі, Стріп. Forbes опублікував список найбільш високооплачуваних зірок