404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Брата королеви Єлизавети ІІ звинуватили в спробі таємно продати свої зв’язки з Кремлем — ЗМІ
Getty Images

Він таємно пропонував свої зв’язки з режимом президента Росії Володимира Путіна. Про це повідомляє The Sunday Times.

Журналісти зустрілися з двоюрідним братом королеви під виглядом бізнесменів із Південної Кореї. Вони запропонували йому використати звʼязки та титули для просування інтересів компанії на російському ринку.

Принц запевнив співрозмовників, що його давній зв’язок з РФ «може принести певну користь». Він додав, що колись його нагородили орденом Дружби, однією з найпрестижніших російських нагород, пише ЗМІ.

Друг та бізнес-партнер принца маркіз Редінг назвав його «неофіційним послом Її Величності в Росії». Він почав описувати послуги, які, за його словами, він і принц можуть запропонувати в Росії.

Подобайся і володарюй. Чому ми з таким інтересом стежимо за життям Єлизавети II?

Маркіз заявив, що брат королеви міг би зустрітись із Путіним та виступити від імені компанії, створеної журналістами. Однак Редінг попередив, що послуги принца мають бути конфіденційними.

«Ми тут говоримо відносно стримано, тому що не хотіли б, аби світ знав, що він зустрічається з Путіним винятково через питання бізнесу», — заявив він.

За його словами, вартість послуг становитиме близько 50 тис. фунтів стерлінгів за п’ятиденну поїздку Майкла Кентського в Росію.

Видання повідомляє, що принц начебто був готовий записати промову в Кенсінгтонському палаці, в якій ішлося б про його підтримку фіктивної компанії. За це брату королеви Великої Британії пропонували $200 тис.

Королева з лебедями, але без паспорта. Чому Єлизавета ІІ царює, проте не править

Прессекретар 78-річного принца заявив, що маркіз «зробив пропозиції, які принц Майкл не хотів або не зміг би виконати». Представники принца спростували інформацію, що у нього були «особливі відносини» з президентом Росії. Брат королеви нібито майже 18 років не контактував з Путіним або його оточенням.

Пізніше маркіз Редінг надіслав електронного листа співрозмовникам, у якому заявив, що шкодує про свою відвертість щодо принца та Росії, передає газета. Маркіз додав, що припустився помилки і давав «надмірні обіцянки» під час зустрічі.

На сайті королівської родини вказується, що Майкл Кентський «пов’язаний з Росією через бабусю по материнській лінії» і «зацікавлений у країні».

Як королева Єлизавета оглядала своїх коней та екіпаж покійного чоловіка (фото)