404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
В Україні «намили» грошей на 60 млрд грн. Принаймні, таку суму помітила держава

За 9 місяців 2020 року Державна служба фінансового моніторингу направила до правоохоронних органів 739 матеріалів щодо фінансових операцій, які можуть бути пов’язані з легалізацією коштів. Сума збитків від діяльності підозрюваних — 60,3 млрд грн.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Держфінмоніторинг направив до правоохоронних органів 157 матеріалів щодо розслідування фактів відмивання коштів, одержаних від корупційних діянь, розкрадання та привласнення державних коштів та майна.

За підрахунками чиновників, у згаданих матеріалах сума фінансових операцій, які можуть бути пов’язані з легалізацією коштів та з учиненням іншого кримінального злочину, становить 6,4 млрд гривень.

Також за 9 місяців 2020 року Держфінмоніторинг направив до правоохоронних органів 45 матеріалів стосовно фінансових операцій осіб, які можуть бути пов’язані з фінансуванням тероризму й сепаратизму. Або ж вони проведені особами, які публічно закликають до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу чи зміни меж території або державного кордону.

Ця державна структура — підрозділ фінансової розвідки України.

Держфінмоніторинг наголошує, що приділяє особливу увагу розслідуванню фактів відмивання грошей шляхом корупційних діянь, розкрадання та привласнення державних коштів та майна.

 

«Або облігації, або емісія. Інших варіантів немає». «Слуги народу» знову критикують проєкт держбюджету