404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Єгипет посилив вимоги до тесту на COVID-19 для українських туристів
Egyptian Streets

Єгипет посилив контроль за достовірністю сертифікатів з негативним результатом ПЛР-тесту на коронавірус, які повинні мати українці віком від шести років. Зокрема, сертифікат повинен містити підпис лікаря або спеціальний QR-код, повідомляє пресслужба посольства України в Єгипті в Фейсбуці.

«Усі без винятку громадяни у віці від шести років, які перетинають єгипетський кордон, зобов'язані мати при собі сертифікат з негативним результатом ПЛР-тесту, зробленого не пізніше, ніж за 72 години до прибуття. З початку грудня компетентні органи Єгипту посилили контроль за достовірністю сертифікатів ПЛР-тестів, з якими іноземці прибувають на відпочинок», — оголосило відомство.

Єгипетська влада виставила такі вимоги до сертифікатів ПЛР-тестів:

  • він повинен мати точну дату і час складання тесту особою, виданий офіційною лабораторією, зареєстрованою в державі походження документа;
  • містити печатку лабораторії, підпис лікаря та/або QR-код із посиланням на результат тесту на офіційному сайті лабораторії;
  • не містити жодних виправлень або поправок;
  • містити інформацію про проведений вид тесту;
  • обов'язково має бути зазначено, що особі було проведено тестування типу RT-PCR;
  • містити інформацію про особу, якій належить тест;
  • мова сертифікату — англійська.

Не приймаються заповнені від руки сертифікати.

У посольстві наголосили, що «в разі виникнення сумнівів у достовірності тесту, єгипетська сторона залишає за собою право на проведення повторного тесту після прильоту. Переконайтеся, що Ваш сертифікат негативного тесту ПЛР відповідає зазначеним вище вимогам».

«Туристів з позитивними результатами ПЛР-тестів, зроблених після прильоту в аеропортах курортних міст, буде розміщено (ізольовано) в окремих корпусах на території заброньованих ними готелів до моменту отримання негативного результату повторного тесту. Таким туристам забороняється залишати номера і вільно переміщатися територією готелю», — додали в посольстві.

Якщо громадянин перебуває на ізоляції в готелі, посольство не може змусити органи Єгипту скасувати ізоляцію або зменшити її термін.

«Безпечна подорож». Іспанія пускатиме туристів без обмежень вже з березня 2021 року