Єгипетський курорт Шарм-еш-Шейх огородили бетонним парканом

У Єгипті на курорті Шарм-еш-Шейх уряд побудував 36-кілометровий бетонний паркан з дротами. Про це повідомляє СNN.

Влада на півдні півострова Синаю, де розташований Шарм-еш-Шейх, прийняла таке рішення, аби захистити туризм на курорті Червоного моря. Медіа зауважує, що імідж курорту був під загрозою після революційних подій 2011 року, катастрофи російського пасажирського літака у Синаї в 2015 році та пандемії коронавірусу.

Огороджувальний бар'єр зроблений із бетонних плит із відрізками дротяної огорожі, що відокремлюють курорт від пустелі.

Люди, які в'їжджають в місто на авто, повинні пройти через одні з чотирьох воріт, обладнаних камерами та сканерами.

Шарм-еш-Шейх знаходиться приблизно за 360 км на південь від північного узбережжя Середземномор'я на Синаї, де зосереджено повстання бойовиків-ісламістів.

Єгипет заявляє, що нещодавно побудований 36-кілометровий бетонний та дротовий бар'єр, що оточує Шарм-еш-Шейх, допоможе захистити туризм на курорті Червоного моря на південній околиці півострова Синай.

У 2005 році в результаті вибухів у Шарм-еш-Шейху загинуло десятки людей, це був один із найбільш смертоносних нападів бойовиків в Єгипті.

Музей, що зберігає давньоєгипетські артефакти, відкрився в Шарм-еш-Шейху минулого року, так влада активізує туристичну галузь на пляжному курорті. Нещодавно в місті також відкрився університет імені короля Саудівської Аравії Салмана.

До пандемії коронавірусу в Шарм-еш-Шейху часто проводилися міжнародні саміти, на яких був присутній президент Абдель Фаттах аль-Сісі.

Як ми писали раніше, Єгипет зваблює туристів новою швидкісною залізницею від Червоного до Середземного моря.

Шарм-ель-Шейх і Дубай повертаються! Авіаслужба назвала 29 курортів, які зможуть відвідати українці