«ЄС має швидко надати Україні статус кандидата і навіть більше – запросити Україну до ЄС» — Анжей Моравецький

«ЄС має швидко надати Україні статус кандидата і навіть більше – запросити Україну до ЄС» — заявив Анжей Моравецький, прем'єр міністр Польщі під час брифінгу після зустрічи у Києві з Володимиром Зеленським. За словами Моравецького, Україна має отримати озброєння для оборони. «Ви повинні все це мати. Ми намагатимемося організувати цю [зброю для оборони] з усього світу. Ми ніколи не залишимо вас самих. Ми будемо з вами», - зазначив він.

«Європа без України вже не буде Європою. Швидше, це буде символом невдач, приниження і безпорадності. І я хочу мати сильну та амбітну Європу», -- після завершення зустрічи з президентом України написав Анжей Моравецький у своєму Twitter.

Нагадаємо, 15 березня Володимир Зеленський та глава уряду Денис Шмигаль зустрілися із прем'єр-міністрами Польщі, Чехії та Словенії.

Зеленський подякував партнерам за їхню підтримку, хоча зауважив, що зброї Україні не вистачає. Також розповів про російські атаки, зазначивши, що ракети б'ють навіть по західних областях України.

ПАРЄ проголосувала за виключення Росії та визнання окупації Придністров'я
Редактора російського «Першого каналу», яка увірвалася в ефір з плакатом «ні війні», оштрафували на 30 тис. рублів