Іноземні комплектуючі та написи з помилками. ГУР розібрало іранський дрон Mohajer-6 (відео)

Головне управління розвідки повідомило, що його фахівці розібрали збитий у вересні іранський дрон Mohajer-6.

«Коли ми отримуємо цілий зразок, який можна розібрати і подивитися, як працює одна система із другою, то це набагато краще, ніж коли ми маємо уламки», — каже представник ГУР.

Виловлений в морі екземпляр беспілотника фахівці розібрали до останнього гвинта. Дрон виготовлений у лютому цього року, виробник посилено намагався приховати його походження — на безпілотнику знайшли написи англійською із граматичними помилками. Лише на одному пристрої виявили надпис на фарсі, зроблений вручну.

Сам дрон складається із багатьох іноземних комплектуючих, які не вважаються товарами військового призначення. Фахівці знайшли елементи китайського, японського, австрійського та американського походження.

Поки що українська ППО приземлила менше п'яти Mohajer-6, але й росія рідко їх запускає. За приблизними підрахунками, в окупантів їх всього близько 20.

Нагадаємо, 20 жовтня Європейський Союз оголосив про затвердження санкцій проти Ірану за постачання росії дронів-камікадзе.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Кремлівський «експерт» в прямому ефірі визнав застосування росією іранських дронів (відео)