Карта бойових дій в Україні станом на 16 серпня
Генштаб ЗСУ

Генштаб ЗСУ розповів про ситуацію на фронті станом на ранок 16 серпня.

Сhas News публікує актуальну карту бойових дій, де блакитним позначені позиції ЗСУ, червоним — позиції рф, жовтим — звільнені території, бордовим — місця бойових дій.

На Волинському та Поліському напрямках обстановка без суттєвих змін. Генеральний штаб збройних сил республіки білорусь проводить тренування зі зв’язку.

На Сіверському напрямку ворог утримує підрозділи в прикордонних районах Брянської та Курської областей з метою сковування дій підрозділів Сил оборони. Також окупанти обстріляли із артилерії райони Кам’янської Слободи Чернігівської області та Ходиного Сумської області.

На Харківському напрямку противник задіяв ствольну та реактивну артилерію для обстрілів неподалік Костянтинівки, Ртищівки, Соснівки, Питомника та Руських Тишків.

На Слов’янському напрямку ворог здійснював вогневе ураження біля Грушувахи та Вірнопілля. Підрозділи окупантів намагаються покращити логістичне забезпечення на зазначеному напрямку.

На Краматорському напрямку ворог продовжував обстріли із артилерії різних типів поблизу Краматорська, Спірного та Івано-Дарʼївки. Веде наступ по напрямку Лисичанський нафтопереробний завод — Івано-Дарʼївка, бойові дії тривають.

На Бахмутському напрямку противник із танків, ствольної та реактивної артилерії обстрілював райони населених пунктів Бахмут, Бахмутське, Соледар, Шуми, Білогорівка, Костянтинівка, Яковлівка та Зайцеве.

Ворог вів наступальні та штурмові дії у напрямках Володимирівка — Бахмутське та Стряпівка — Соледар. Тут українські воїни зупинили та відкинули окупантів. На напрямках Покровське — Бахмутське та Горлівка — Залізне бойові дії тривають.

На Авдіївському напрямку ворог із ствольної артилерії обстрілював райони Красногорівки, Спартака та Невельського. Веде наступ в напрямку Старомихайлівка — Невельське, бойові дії тривають.

На Новопавлівському та Запорізкому напрямках із танків, ствольної та реактивної артилерії окупанти вели обстріли в районах населених пунктів Новосілка, Вугледар, Велика Новосілка, Новомихайлівка, Новопіль, Павлівка, Новоандріївка, Привільне та Времівка.

Ворог веде наступальні та штурмові дії в напрямку Солодке — Новомихайлівка, має частковий успіх, бойові дії тривають.

На Південнобузькому напрямку противник задіяв армійську і штурмову авіацію неподалік Білої Криниці, Андріївки та Лозового, а також вів обстріли із танків та артилерії.

Ворог спробував покращити тактичне положення штурмовими діями в напрямку Зелений Гай — Новогригорівка, що завершилось для нього значними втратами та відступом.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.