Карта бойових дій в Україні станом на 2 серпня
Генштаб ЗСУ

Генштаб ЗСУ розповів про ситуацію на фронті станом на ранок 2 серпня.

Сhas News публікує актуальну карту бойових дій, де блакитним позначені позиції ЗСУ, червоним — позиції рф, жовтим — звільнені території, бордовим — місця бойових дій.

На Волинському та Поліському напрямках ситуація залишається без суттєвих змін. 

На Сіверському напрямку противник обстріляв район села Михальчина Слобода на Чернігівщині. Ворог здійснює повітряну розвідку українських позицій в прикордонних районах Чернігівської та Сумської областей.

На Харківському напрямку ворог обстрілював із артилерії райони Харкова, Чугуєва, Протопопівки, Гусарівки, Черкаських Тишків, Петрівки та Ртищівки. Завдав авіаудару біля Верхнього Салтова. Здійснив висування окремих підрозділів у районах населених пунктів Байрак та Дементіївка, але після вогневого ураження відійшов.

На Слов’янському напрямку зафіксовано обстріли неподалік Курульки, Грушувахи, Чепіля, Карнаухівки, Долини та Барвінкового та авіаційний удар біля Дібрівного.

На Донецькому напрямку противник зосередився на веденні наступу на Бахмутському та Авдіївському напрямках.

На Краматорському напрямку ворог обстріляв із танків та артилерії райони Серебрянки, Сіверська, Званівки та Донецького. Завдав авіаударів біля Серебрянки та вів безуспішні штурмові дії неподалік Івано-Дар’ївки.

На Бахмутському напрямку противник здійснював обстріли в районах населених пунктів Яковлівка, Соледар, Бахмут, Кодема, Семигір’я, Травневе та Зайцеве. Завдав авіаударів біля Соледара, Яковлівки, Семигір’я, Покровського та Білогорівки.

Українські воїни відбили штурми в районах Яковлівки, Вершини, Кодеми та Травневого. В районах населених пунктів Бахмут та Зайцеве тривають бойові дії.

На Авдіївському напрямку неподалік Авдіївки, Нетайлового і Нью-Йорка фіксувалися обстріли. Ворог задіяв авіацію біля Новобахмутівки, Авдіївки та Красногорівки. Вів безуспішні штурмові дії в районі Авдіївки, тривають бої поблизу Пісків.

На Новопавлівському та Запорізькому напрямку ворог обстрілював райони населених пунктів Мар’їнка, Костянтинівка, Новосілка, Павлівка, Чарівне та Мала Токмачка. Намагався висунути розвідувальну групу біля Новополя, але її знешкодили

На Південнобузькому напрямку противник зосереджений на недопущенні просування наших військ. Ворог здійснював систематичні обстріли в районах населених пунктів Миколаїв, Трудолюбівка, Токареве, Тополине, Князівка, Осокорівка, Апостолове, Іванівка, Посад-Покровське, Новогригорівка, Кобзарці, Широке та Андріївка. Вів штурмові дії в районі Трудолюбівки, але успіху не мав.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Касетні снаряди: що це таке та як від них уберегтись