Карта бойових дій в Україні станом на 3 серпня

Генштаб ЗСУ розповів про ситуацію на фронті станом на ранок 3 серпня.

Сhas News публікує актуальну карту бойових дій, де блакитним позначені позиції ЗСУ, червоним — позиції рф, жовтим — звільнені території, бордовим — місця бойових дій.

На Волинському та Поліському напрямках білоруські військові провели тренування зі зв’язку. З території країни росіяни продовжують перекидати диверсійно-розвідувальні групи на територію України.

На Сіверському напрямку противник обстріляв позиції ЗСУ з артилерії. Веде повітряну розвідку в прикордонних районах Чернігівської та Сумської областей. Також відзначається робота ворожих засобів радіоелектронної боротьби.

На Слобожанському напрямку росіяни намагаються утримати зайняті рубежі та недопустити наступу підрозділів Сил оборони.

На Харківському напрямку обстрілював райони населених пунктів Харків, Прудянка, Питомник, Руські Тишки, Нова Миколаївка, Рубіжне, Піщане, Борщова, Замулівка, Леб’яже, Коробочкине, Базаліївка та Басове.

Окупанти здійснили наступ в напрямку Кочубеївка — Дементіївка, отримали відсіч та відійшли.

На Слов’янському напрямку фіксували обстріли із ствольної та реактивної артилерії біля Нової Дмитрівки, Богородичного, Чепіля, Карнаухівки, Довгенького, Барвінкового, Шнурків, Гусарівки та Дмитрівки.

Окупанти намагалися вести розвідку південніше Мазанівки, їх виявлено та знешкоджено.

На Донеччині ворог основні зусилля зосереджує на Бахмутському напрямку.

На Бахмутському напрямку, з метою витіснення наших підрозділів із зайнятих рубежів, вів артилерійські обстріли в районах населених пунктів Кодема, Семигір’я, Травневе, Виїмка, Берестове, Бахмутське та Опитне. Завдав авіаударів поблизу Семигір’я та Білогорівки.

Противник вів наступ в районі західної околиці Берестового, успіху не мав, відійшов. Така ж ситуація на  напрямках Володимирівка — Яковлівка та Семигір’я — Кодема.

На напрямках Володимирівка — Соледар та Покровське — Бахмут бойові дії тривають.

На напрямках Відродження — Кодема та Доломітне — Семигір’я українські військові завдали вогневого ураження та змусили окупантів відійти.

На Авдіївському напрямку ворог обстрілював район Авдіївки. Намагався покращити тактичне положення, з втратами відійшов.

На Новопавлівському та Запорізькому напрямках обстріли зафіксовано неподалік Костянтинівки, Новосілки, Великої Новосілки, Чарівного, Малої Токмачки, Новополя, Юрківки та Гуляйполя.

На Південнобузькому напрямку ворог з метою сковування дій наших військ обстрілює позиції із танків, ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Потьомкине, Тополине, Князівка, Велика Костромка, Апостолове, Степова Долина, Посад Покровське, Новогригорівка, Лупареве, Лимани, Кобзарці, Широке, Квітневе та Білогірка. Задіяв авіацію для удару по району урочища Плотницьке.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.