Кравчук прокоментував загострення на фронті: Росія шукає, за що зачепитися для зриву перемир’я

Росія і підлеглі їй бойовики постійно намагаються зупинити процес прогресу в питанні миру. Про це в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив глава української делегації в Тристоронньої контактній групі Леонід Кравчук.

Він сказав, що у ТКГ раділи фактичному перемир'ю у минулі місяці. Кравчук нагадав, що з моменту оголошення режиму «тиші» ОБСЄ зафіксувала близько двох тисяч порушень. Але вони були, за висловом Кравчука, «маленькими». Між тим днями українська сторона втратила вже двох убитими. Ще двоє поранені.

«На тій відеоконференції, яку ми проводимо, бачу, що Росія і ОРДЛО, я пов’язую — це одне й те саме, шукають, без перебільшення, щоб за щось зачепитися і на цьому зупинити процес поліпшення просування вперед по миру. Все робиться для цього», — сказав він.

Кравчук зазначив, що в РФ були незадоволені рішенням Верховної Ради про місцеві вибори в Україні.

«Вони місяць вимагали від нашої делегації, щоб Верховна Рада скасувала цю постанову. Тепер вони запропонували так звану дорожню карту подальшого руху до миру — це термін, який вже використовувався до цього і в Парижі, і в Берліні. І будуть вони надалі шукати», — сказав політик.

Раніше Кравчук заявив, що представники Росії на переговорах висунули нову пропозицію по врегулюванню ситуації на Донбасі.

 

Кравчук назвав умови для досягнення миру на Донбасі та його реінтеграції