Марченко запропонувала обміняти Медведчука на двох військовополонених

Оксана Марченко записала нове відеозвернення — цього разу до британського прем'єр-міністра Бориса Джонсона. Вона просить посприяти його в обміні її чоловіка Віктора Медведчука на двох британських громадян, які начебто потрапили в російський полон.

За її словами, «із засобів масової інформації» вона дізналася, що в окупанти захопили громадян Великої Британії Ейдена Есліна та Шона Піннер. Вони начебто воювали у складі 36-ї бригади морської піхоти ЗСУ в Маріуполі. Раніше таку інформацію поширювали російські пропагандисти. У Генштабі ЗСУ її не коментували.

Нагадуємо, одразу після початку повномасштабного російського вторгнення Віктор Медведчук втік з-під домашнього арешту. Сама Оксана Марченко втекла з України до Білорусі ще 18 лютого.

12 квітня президент Володимир Зеленський повідомив, що проросійського політика вдалося затримати в результаті спецоперації СБУ.  Голова спецлужби Іван Баканов розповів, що Медведчука мали доставити до Придністров'я, а вже звідти до Москви, але українська контррозвідка зірвала цей план.

Зеленський одразу заявив про можливість обміну кума путіна на українських військовополонених. У відповідь дмитро пєсков заявив, що Медведчук — іноземний громадянин і спочатку треба дізнатися, чи хоче він брати участь в обміні.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Марченко у Москві пожалілася на Зеленського та розповіла про «святого» Медведчука