Вимагає $50 млн компенсації. Лінда Євангеліста подала до суд на клініку, яка її «спотворила» (фото)
Getty Images

56-річна Лінда Євангеліста, колишня супермодель з Канади, подала позов на $50 млн через косметичну процедуру, яка, за її словами, залишила її «жорстоко спотвореною» і перетворила на «відлюдницю».

Про свою проблему вона повідомила в Instagram.

«Моїм підписникам, які задавалися питанням, чому я не працюю, у той час, як карʼєра моїх однолітків процвітає, причина в тому, що я була жорстоко знівечена процедурою CoolSculpting Zeltiq, яка зробила прямо протилежне тому, що обіцяли», — написала вона.

За словами Євангелісти, після процедур у неї виник рідкісний побічний ефект, який називається парадоксальна жирова гіперплазія, через яку у людей зʼявляються набряки на оброблених ділянках.

«Жирова гіперплазія не тільки позбавила мене засобів до існування, але ввела мене в цикл глибокої депресії, глибокої печалі і глибокої відрази до себе. В процесі я стала відлюдницею», — сказала вона.

Євангеліста подала позов проти компанії Zeltiq до федерального суду Нью-Йорка за халатність та рекламу, що вводить в оману — «компанія не попередила клієнтів про можливі побічні ефекти після».

У позові йдеться, що в період з 2015 до 2016 року Євангеліста пройшла кілька процедур, щоб зменшити жир на стегнах, животі, спині, боках і підборідді.

Коригувальна операція не допомогла, а навпаки — збільшила її жирові клітини, тому колишня модель вимагає $50 млн компенсації за втрачені кошти на процедури та емоційні страждання.

Компенсація у $3 млн. В США бабуся, якій поліцейські зламали руку, стала мільйонеркою