404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
МОЗ внесе український «Біовен» до протоколу лікування COVID-19
Pixabay

Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) незабаром оновить протокол лікування COVID-19. Зокрема, МОЗ внесе у перелік і імуноглобуліновий препарат українського виробництва «Біовен».

Про це очільник МОЗ Максим Степанов розповів на брифінгу щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції. 

«У нас завершилися клінічні випробування імуноглобуліну, препарату «Біовен», які себе дуже гарно показали. Робоча група, яка опікується протоколом, планує внести лікарський засіб до протоколу лікування», — розповів держслужбовець.

МОЗ вже знайшло джерело фінансування та найближчим часом закупить цей препарат, запевняє Степанов.

«Ми не робили цього раніше, тому що потрібно було провести клінічні випробування. Компанія-виробник провела ці клінічні випробування. Буквально вчора підтвердила ефективність цього лікарського засобу. І ми достатньо швидко внесемо цей лікарський засіб в наш протокол лікування», — підсумував міністр.

Ціни на «Біовен» коливаються від однієї до дев'яти тис. грн. 

Нагадуємо, в Україні на вакцину для масового використання чекають на початку березня 2021. Про це у вересні заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко. Вакцина буде або безкоштовна, або надійде за спеціальною ціною. Цих обсягів має вистачити для вакцинування 20% жителів (близько 8 млн доз).

У ВООЗ кажуть, що вакцина від коронавірусу може бути готовою до кінця 2020 року. Організація розраховує до кінця 2021 року забезпечити два мільярди доз вакцин.

Раніше ми писали, що Україна отримає від ЄС 60 млн євро для зміцнення демократії та ліквідації наслідків пандемії. 

Facebook видалив допис Трампа через порівняння COVID-19 із сезонним грипом