На Сватівсько-Куп’янському напрямку ЗСУ частково залишили росіян без зв'язку (відео)

Армія дронів частково залишила росіян без зв’язку на Сватівсько-Куп’янському напрямку.

Про це у Telegram повідомив Михайло Федоров, віце-прем’єр міністр з цифрової трансформації.

«Під час розвідки бійці ударної роти БПЛА 92 ОМБр виявили систему супутникового зв’язку окупантів — 2 Антени VSAT. Вони дозволяли росіянам оперативно обмінюватися інформацією. Тепер це в минулому», — розповів він.

За словами Федорова, влучний постріл Mavic, який придбали за кошти UNITED24, — і ворожі супутники перетворилися на купку мотлоху.

Нагадаємо, раніше Михайло Федоров, віце-прем’єр міністр з цифрової трансформації повідомив, що у рамках проєкту «Армія дронів» підготували 10 тис. операторів БПЛА.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Армія дронів: сформовано ще вісім ударних рот БПЛА