Окупант розповів дружині, що убив українця «клинком, як у Фродо Беггінса» (відео)

СБУ перехопила розмову окупанта з дружиною, якій він розповідає про вбивство українця.

«Мы вчера «укра» поймали ... Я ему свой «свинокол» прямо в сердце вогнал... У меня клинок, как у Фродо Беггинса», — каже російський загарбник.

Він заявив, що так здійснив свою мрію, бо давно хотів «перерізати сухожилля». Дружині окупанта на страждання українця байдуже, але слухати фантазії свого чоловіка все таки неприємно.

 
Російських окупантів не дарма називають орками

Російських окупантів не дарма називають орками – деякі з них дійсно фанатіють від цих персонажів «Володаря кілець» і насолоджуються вбивствами мирних українців Нове перехоплення СБУ шокує, і це вже не фантастика, а звичайний звірячий рашизм і садизм. «Мы вчера «укра» поймали… Теперь он в ином мире. Я ему свой «свинокол» прямо в сердце вогнал... У меня клинок, как у Фродо Беггинса. Так что я свою мечту… я же хотел человеку сухожилия перерезать и вставить кол», – розповідає російський загарбник своїй дружині. Жінці байдуже до вбитого українця, але їй все ж таки огидно слухати про криваві мрії свого орка. Судячи з усього, вона не особливо чекатиме на його повернення додому… Ми ж докладемо усіх зусиль, аби він не повернувся з війни! #СБУ #stoprussia #ЗупинимоОкупантів

Posted by Служба безпеки України on Tuesday, May 24, 2022

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

«Аааа, дергай!». ЗСУ збили російський Су-34 та опублікували радіоперехоплення (аудіо)