Пасажирка МАУ через аварійний вихід вийшла прогулятись по крилу літака

Авіакомпанія МАУ внесла в чорний список пасажирку, яка відкрила аварійний вихід в літаку і вийшла прогулятися по крилу Boeing 737.

Непересічна подія відбулася в понеділок, 31 серпня, в аеропорті «Бориспіль». Пасажирка з чоловіком та дітьми прилетіла чартерним рейсом з Анталії. Вже коли літак зупинився на землі, вона відкрила аварійний вихід і вийшла на крило. Помітивши це, командир Boeing 737 викликав представників підрозділів авіаційної безпеки, прикордонної служби, поліції та медпункту аеропорту «Бориспіль».

Правоохоронці та лікарі спробували з’ясувати причини вчинку пасажирки, але адекватної відповіді не отримали, кажуть в МАУ. Тим не менш, додають в прес-службі авіаперевізника, жінка не перебувала під впливом алкогольних та наркотичних речовин.

За фактом грубого порушення правил авіаційної безпеки та поводження на борту пасажирку внесли до чорного списку. В подальшому жінка не зможе літати з МАУ. Також авіаперевізник наголошує, що правоохоронні органи могли б накласти на пасажирку «співмірно високе фінансове стягнення у вигляді штрафу».