Під час війни українським військовим платитимуть по 100 тис. грн на місяць

Військовослужбовцям, які дають відсіч російській агресії в Україні, платитимуть 100 тис. грн щомісячно в час війни. Відповідне рішення Кабмін ухвалив 28 лютого.

Про у Facebook повідомив Олексій Резніков, міністр оборони України.

«В умовах воєнного стану військовослужбовцям Збройних Сил, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Головного управління розвідки Міністерства оборони, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Управління державної охорони, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Державної спеціальної служби транспорту, особам рядового і начальницького складу Державної служби з надзвичайних ситуацій та поліцейським, виплачується додаткова винагорода у розмірі 30 000 грн в розрахунку на місяць», — йдеться у повідомленнях.

Військові, які беруть участь у бойових діях або забезпечують проведення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії розмір додаткової винагороди збільшується до 100 тис. грн на місяць, пропорційно часу участі у таких діях та заходах.

Сім’ям наших військовослужбовців, які загинули у цій війні, виплачується одноразова грошова допомога у розмірі 15 млн грн, яка розподіляється рівними частками на всіх отримувачів.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини та публікує дивовижні історії. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.