Помер посол України у Китаї Сергій Камишев
УНІАН

14 лютого помер посол України у Китаї Сергій Камишев. Йому було 64 роки.  

Про це повідомила пресслужба МЗС.

У Twitter міністр закордонних справ Дмитро Кулеба висловив співчуття з приводу смерті колеги.

«На 65 році життя помер посол України в КНР Сергій Олексійович Камишев. Знаний професіонал, за довгі роки дипломатичної роботи він зробив видатний внесок у розбудову відносин України з країнами Азії та Близького Сходу», — написав він.

У Facebook відреагував на смерть дипломата й ексочільник Офісу президента України Андрій Богдан.

«Помер мій хороший товариш Сергій Камишев. Чесний, професійний, щирий. Легенда дипломатії. Двічі посол України у Китаї. Останні пів року один підарас тероризував його звільненням, тому що «людина Богдана». Тупому виродку незрозуміло що таке професіоналізм і незрозуміло що таке інтереси держави. Ти будеш сидіти», — наголосив колишній держслужбовець.

 

Помер мій хороший товариш Сергій Камишев. Чесний, професійний, щирий. Легенда дипломатії. Двічі посол України у...

Posted by Андрей Богдан on Sunday, February 14, 2021

Довідка

Сергій Камишев очолював українське посольство в Пекіні у 2004—2009 роках. У жовтні 2019 року президент України Володимир Зеленський повторно призначив його на цю посаду.

До початку 2000-х років Сергій Камишев працював в українських посольствах в Єгипті, Лівані та Сирії, потім в апараті МЗС.

У 2009-2010 роках він очолював Департамент консульської служби, а у 2010—2014 роках працював в Кабміні на посадах заступника міністра Кабінету міністрів і заступник керівника Секретаріату Кабміну. У 2019 році Камишев був радником очільника Офісу президента (тоді ОПУ ще очолював Андрій Богдан).

Chas News повідомляв, що на 102-му році життя помер батько братів Суркісів.

Російський кумир Шварценеггера. Помер олімпійський чемпіон із важкої атлетики Юрій Власов