За попередніми або вже підтвердженими даними більше ніж на 82,5 тис. кв. км території України є вибухонебезпечні предмети. Про це йдеться в підрахунках опублікованих Асоціацією саперів України.
Від початку широкомасштабної війни рф проти України найбільшого забруднення мінами та вибухонебезпечними предметами зазнали Київська, Чернігівська, Сумська, Запорізька та Херсонська області. Відомості щодо інших областей уточнюються, а озвучені розрахунки мають попередній характер.

Всі дані обробляються на основі відкритих джерел інформації за допомогою спеціального програмного забезпечення та фіксуються для майбутнього розмінування.
За даними Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України, протягом минулого тижня лише у Києві та Київській області сапери знешкодили 65 вибухонебезпечних предметів.
Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.
