Українські військові продовжують просуватися у районі Бахмута Донецької області, знищуючи російську піхоту. Прикордонники показали, як це відбувається.
За словами бійців, основне завдання зараз — знешкодити якнайбільшу кількість ворожої піхоти.
«Для цього застосовують найрізноманітніші засоби: скиди з дронів, автоматичні гранатомети, міномети, СПГ», — йдеться у повідомленні.
Своєю чергою, аеророзвідники ДПСУ оперативно корегують удари та відстежують дії супротивника.
«Частина російських військових не витримує натиску і добровільно здається в полон», — додають в ДПСУ.
Нагадаємо, напередодні повідомлялось, що ЗСУ зачистили західний берег каналу Сіверський Донець-Донбас.
Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.
