Проти Кім Кардашʼян та інших знаменитостей у США подали позов через рекламу криптотокенів
Getty Images

Американську зірку реаліті-шоу Кім Кардашʼян, боксера Флойда Мейвезера та колишнього учасника Матчу зірок NBA Пола Пірса судять за рекламу криптовалютних токенів EthereumMax, які вводить в оману.

Про це пише Reuters.

За що судять зірок

Житель Нью-Йорка Раян Хюгеріх придбав токени EMAX (EthereumMax) та втратив гроші.

Тепер разом з іншими інвесторами, які купили цей токен в період з 14 травня по 27 червня 2021 року, він судиться проти засновників EthereumMax та зірок, які його рекламували.

У колективному позові проти зірок йдеться про «неправдиві або оманливі заяви, які отримали інвестори щодо EthereumMax через рекламу у соціальних мережах та інші рекламні заходи».

За словами позивачів, зірки закликали мільйони своїх підписників купувати криптовалюту, щоб продати її, коли ціна буде завищена.

«EthereumMax є спекулятивним цифровим токеном, створеним таємничою групою розробників криптовалюти», — йдеться у позові.

Згадуємо основні події криптовалютного ринку у 2021-му та розповідаємо про очікування від наступного року

Як зірки рекламували EthereumMax

Боксер Мейвезер брав участь у боксерському поєдинку у шортах з логотипом Ethereum Max.

Колишній гравець NBA і спортивний коментатор Пол Пірс просував EthereumMax у своєму твіттері. «.@espn ти мені не потрібен. Я отримав @ethereum_max, я заробив більше грошей на цій криптовалюті за останній місяць, ніж я зробив з вами за рік», — написав Пірс.

Кім Кардашян просувала криптовалюту в Instagram де у неї 278 млн підписників. «Вас цікавить криптовалюта? Це не фінансова порада, але я ділюся тим, що мій друг розповів мені про токен Ethereum Max!», — починався пост зірки.

До слова, пост Кардашян розкритикували в Управлінні фінансового контролю Великобританії, зауваживши, що це могла бути фінансова реклама з найбільшим охопленням аудиторії в історії.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини та публікує дивовижні історії. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити. 

Американець навчився майнити криптовалюту на електромобілі Tesla