404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
САП хоче забрати квартиру за 7 млн грн у нардепа Волинця
УНІАН

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) подала позов про визнання необґрунтованим активом квартири вартістю понад 7 млн грн, що належить нардепу, та стягнення її в дохід держави.

Про це повідомила пресслужба САП у Facebook.

«28 травня Спеціалізована антикорупційна прокуратура звернулась до Вищого антикорупційного суду з позовом про визнання необґрунтованим активом квартири вартістю понад 7 млн гривень, що належить народному депутату, та стягнення її в дохід держави», — йдеться у повідомленні.

 

САП ЗАЯВЛЕНО ЧЕРГОВИЙ ПОЗОВ ПРО ЦИВІЛЬНУ КОНФІСКАЦІЮ – ВСТАНОВЛЕНО ПІДСТАВИ ВВАЖАТИ, ЩО НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ ОТРИМАВ...

Posted by Спеціалізована антикорупційна прокуратура on Friday, May 28, 2021

У САП кажуть, нардеп у 2020-му придбав трикімнатну квартиру у Києві. Проте він не вказав, звідки у нього виявилося близько 3 млн грн, зважаючи на розмір законних доходів депутата.

Справу Роттердам+ закрили навіть після зміни прокурора

Парламентар муситиме довести законність походження коштів, використаних для придбання квартири. Інакше її можуть стягнути в дохід держави.

Довідка

Наприкінці квітня журналісти «Схем» повідомили, що нардеп від «Батьківщини» Михайло Волинець у червні 2020-го продав свою двокімнатну квартиру в Києві на Подолі за 4 млн грн.

Він одразу придбав нове житло і два паркомісця в елітній новобудові на Печерську «Бульвар фонтанів» за 7,5 млн грн. Волинець заявив, що кошти доклала жінка, з якою він проживає. Але в декларації він її не вказав.

Справу про найбільший хабар керівництву САП та НАБУ передали до суду