Скасування обмежень. У Німеччині почали діяти привілеї для вакцинованих
Pixabay

У Німеччині з 9 травня скасовується низка обмежень для людей, повністю щеплених від коронавірусу та тих, хто нещодавно одужав.

Про це повідомляє DW.

Тепер ці особи можуть без жодних обмежень зустрічатися з іншими людьми. У разі зустрічі в родинному колі чи серед друзів з тими, хто ще не вакцинувався, їх не враховуватимуть у максимально допустиме число осіб, з якими можна контактувати. Для цих осіб не діють й обмеження комендантської години.

Вакцинованим також не потрібно самоізолюватися після поїздки за кордон — якщо тільки вони не прибувають з країни чи регіону, де зафіксовані мутовані варіанти коронавірусу.

COVID-карантин спровокував бум онлайн-продажів — звіт ООН

Повністю вакциновані також не повинні пред'являти негативні тести на коронавірус при відвідування магазинів чи перукарень. Однак вони все одно мають носити захисні маски.

Повністю вакцинованими в Німеччині вважають тих, хто щонайменше 14 днів тому отримав другу ін'єкцію COVID-вакцини, а у разі застосування препарату компанії Johnson & Johnson достатньо й одного щеплення.

Необхідно надати позитивний лабораторний ПЛР-тест, якому не менше 28 днів, але не більше шести місяців, щоб довести, що особа одужала від коронавірусу.

За даними Інституту Роберта Коха, повністю в Німеччині повністю вакцинувалися майже 7,6 млн людей (9,1% населення). Першу дозу вакцини від коронавірусу отримали майже 27 млн осіб (32,3% населення).

Кіпр полегшить в'їзд для вакцинованих туристів