У деяких районах Києва тривають аварійні відключення світла — ДТЕК

У неділю, 25 червня, у Києві відбулося аварійне відключення електроенергії. Зокрема, на відсутність електроенергії скаржилися мешканці Солом'янського району.

У коментарях під дописом ДТЕК повідомили, що на проспекті Відрадному тривають відключення електроенергії через аварію.

«За вказаною адресою виявлено аварійне відключення у мережі. Орієнтовні терміни відновлення — до 13:00. Бригада виїхала на місце проведення робіт», — повідомляють енергетики.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Відключення електроенергії влітку та восени 2023 року: до чого готуватися українцям