У НАБУ відповіли на звинувачення Степанова щодо розслідування закупівлі вакцин
Пресслужба НАБУ

У Національному антикорупційному бюро відповіли на звинувачення міністра охорони здоров’я Максима Степанова. Напередодні він назвав справу щодо махінацій із закупівлями вакцин проти COVID-19 «елементом війни».

Про це повідомила пресслужба НАБУ.

«Cам факт початку розслідування не є доказом вини або ж підтвердженням вчинення злочину. І він жодним чином не може скласти перешкод для закупівель вакцин у постачальників, тим більше вже після спливу строку обіцяного початку вакцинації… наразі детективами не здійснювалося жодних слідчих дій, які могли б бути розцінені, як перешкоджання діяльності щодо закупівлі вакцин для України», — йдеться у повідомленні.

У рамках розслідування детективи НАБУ перевірять наявність чи відсутність ознак складу кримінального правопорушення, про яке вказано у зверненні гендиректора ДП «Медзакупівлі» Арсена Жумаділова.

«НАБУ й надалі досліджуватиме факти можливих зловживань у всіх соціально значущих сферах суспільного життя і радить топпосадовцям, підслідним Бюро, не маніпулювати фактами, натомість ефективно виконувати покладені на них обов'язки», — додали прессекретарі бюро.

У НАБУ закликали причетних до розслідування осіб не розголошувати інформацію.

Раніше Кабмін підтримав законопроєкт, який передбачає звільнення Ситника.

Chas News повідомляв, що НАБУ розпочало розслідування щодо закупівлі Україною вакцин від СOVID-19. 

Степанов нарікає, що розслідування НАБУ про закупівлю вакцин є інформаційною війною проти нього