404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
У Німеччині чоловік ховав удома нацистську зброю і танк
dpa

У німецькому місті Кіль судять 84-річного чоловіка, якого звинувачують у зберіганні схованки зі зброєю нацистської епохи в підвалі своєї вілли.

Про це повідомляє dpa International.

Військову техніку часів Другої світової війни, зокрема зенітну установку, торпеду та танк, виявили в 2015-му під час пошуку схованок нацистських артефактів.

Прокуратура звинуватила чоловіка в тому, що він володіє мінометним кулеметом і автоматами. У його колекції були напівавтоматичні та повністю автоматичні пістолети, а також понад 1000 патронів.

Фото: dpa

Віллу обшукували протягом двох днів. 20 солдатам знадобилося близько дев'яти годин, щоб витягти з підвалу танк «Пантера». Він важив майже 40 тонн. Обвинувачений стверджував, що купив танк в Англії на металобрухт.

Звинувачення вважає, що зброя була в робочому стані. Якщо суд погодиться, то це означатиме, що зберігання порушує Закон про контроль за військовою зброєю і інші злочини, пов'язані зі зброєю.

Таке порушення закону карається позбавленням волі на строк від 1 до 5 років. Проте експерти вважають, що тільки зенітна установка все ще може бути в бойовому стані, а інші предмети більше неможливо використовувати.

У Чехії чоловік здав поліції танк і артилерійську установку