404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Вбивство на кордоні. Росія відмовились від зустрічі з ДПСУ для вирішення «інциденту зі стріляниною»
УНІАН

Росія відмовилась зустрітися з українськими прикордонниками. У РФ заявили про одностороннє розслідування заявленого ФСБ «інциденту зі стріляниною» на кордоні 4 грудня.

Про це речник Держприкордонслужби Андрій Демченко розповів у коментарі «Українській правді».

Українські прикордонники хочуть зустрітися з представниками ФСБ РФ для встановлення обставин скандальної ситуації з «убивством на кордоні». 4 грудня ФСБ РФ заявило про перестрілку на кордоні з Україною. За версією Росії, з території України троє осіб намагалися перейти кордон РФ «на ділянці прикордонного управління ФСБ Росії по Бєлгородській та Воронезькій областях».

Інцидент на кордоні отримав пояснення. Прикордонники РФ вбили цивільного

Під час першої зустрічі між помічниками прикордонних представництв російська сторона не представила жодної об’єктивної інформації щодо можливого порушення кордону та загибелі людини, зазначив Демченко.

«Російська сторона зазначила про проведення нею одностороннього розслідування і не погодилася на запропоновану зустріч. Її проведення вони вважають передчасним. Крім того РФ не повідомила, коли така зустріч взагалі може відбутися», — говорить прессекретар відомства.

При цьому Демченко додав, що ДПСУ не може ані підтвердити ані спростувати дані про стрілянину на кордоні, адже росіяни не повідомили будь-якої інформації про, начебто, загиблу особу.

Chas News повідомляв, що Росія потрапила в спеціальний «список спостереження» країн, які порушують релігійні свободи.

Генсек ООН опублікував доповідь про порушення прав людини в анексованому Криму