Вісім російских генералів звільнили за провал «спецоперації» – Данилов

«Ми на сьогоднішній день маємо чітке розуміння, які плани зараз є у ворога. Вони трошки змінилися з початку війни, яку вони мали бажання зробити за 2-3 дні і пройти маршем по Хрещатику. Цього немає і ніколи не буде», – сказав Олексій Данилов, Секретар РНБО в ефірі одного з телеканалів, – пише «Українська правда».

За словами чиновника, в Росії зняли з посад близько вісьмох генералів, бо вони не виконали завдання. «Ми чітко розуміємо, що відбувається в Російській Федерації. Більш того, я можу сказати, що вони в розпачі».

Крім того, за словами Данілова, навіть російські пропагандисти змінили риторику щодо України. «Вже навіть такі як Соловйов і багато інших мерзотників дають задню, починають розмірковувати, а що не так, а ми не думали, що це є нація, що вони так згуртувалися, тощо», – сказав секретар РНБО.

Він також зазначив, що у вівторок Конгрес США заслухав розвідувальні підрозділи щодо ситуації в Україні, «і вони всі в прогнозах сказали, що перемога буде за нами».

США та Британія остерігаються, що Росія може застосувати в Україні хімічну зброю — ЗМІ
Українська армія вибила ворогів із міста на Харківщині та повністю його контролює