Зараз росія здатна проводити лише локальні атаки силами не більше роти — британська розвідка

Минулого тижня відбулися лише мінімальні зміни на лінії фронту, що свідчить про здатність росії проводити лише локальні атаки обмеженими силами. Про це йдеться у розвідувальному звіті Міністерства оборони Великої Британії.

Відзначається, що на Донбасі після невеликого просування з початку серпня російські війська підійшли до околиць Бахмута, але ще не зайшли у населений пункт.

Росія не докладала великих зусиль для просування на Запорізькому чи Харківському напрямках. На південному заході ані українські, ані російські сили не просунулися на лінію фронту у районі Херсону.

Одночасно дедалі частіші вибухи у тилу російських військ спричинили додатковий тиск на логістичну мережу росіян та їхні авіабази.

«Малоймовірно, що ситуація суттєво зміниться наступного тижня. Російські сили на цей момент, ймовірно, готові лише до обмежених локальних атак, рідко за участю більше ніж роти військ», — йдеться у звіті.

Разом з тим, Міноборони Великої Британії вважає, що «у найближчі місяці ініціатива перейде до тієї сторони, яка зможе створити надійні та цілеспрямовані сили для наступальних операцій».

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Вибухи у Севастополі: окупанти кажуть, що на дах штабу Чорноморського флоту впав безпілотник (фото)