фейк

Центр протидії дезінформації (ЦПД) при Раді нацбезпеки та оборони України (РНБО) попередив про нові фейки окупантів про ситуацію на полях та у зерносховищах, а також про нібито існування на Донбасі біолабораторій з біологічною зброєю.

Так, один із «керівників» тимчасово окупованих територій Луганщини поширив черговий фейк про нібито існування на території Луганської області біолабораторій.

«В біолабораторіях, залишених українськими військами у містах Рубіжне та Сєвєродонецьк, було виявлено штами небезпечних вірусів та інші небезпечні препарати, не зареєстровані у МОЗ України, що вироблялися у промислових масштабах», — йдеться у повідомленні. 

Також окупанти шириди брехню про те, що «неонацисти розмістили артилерію на території зерносховища в населеному пункті Калинівка Бахмутського району Донецької області та систематично обстрілюють з них позиції ЗС Росії, провокуючи останніх на вогонь у відповідь [для зниження зерносховища]».

Крім цього, у міноборони рф брехали про те, що «у Запорізькій, Миколаївській, Харківській та Херсонській областях військовослужбовці ЗСУ спільно з бойовиками націоналістичних батальйонів цілеспрямовано здійснюють підпали полів із зерновими культурами з використанням вертольотів та артилерії». 

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

СБУ розвінчала російський фейк про сержанта Краснова, якого пропагандисти намагалися «героїзувати»