українська армія

У вівторок, 6 грудня в Україні відзначають День Збройних Сил.

Цього року українські захисники стали легендою, й змусили весь світ дивуватися майстерності, наполегливості та відданості своїй країні. Адже вони вірно захищають українців, і в спеку, і в холод, й з кожним днем наближають перемогу України, та звільняють окуповані українські території від російських загарбників.

Цей ранок в українських військовослужбовців розпочався з привітань, до яких приєднались президент України Володимир Зеленський та головнокомандувач Валерій Залужний.

Валерій Залужний, головнокомандувач Збройних Сил України привітав військових зі святом й сказав, що гордий служити своїй державі пліч--о-пліч з такими солдатами, сержантами, офіцерами, й ветеранами.

«Бажаю швидкого відновлення пораненим воїнам! Всім, хто в строю, — сил і стійкості, натхнення і радості, переможного миру! Гордий бути вашим Головнокомандувачем у цей важкий час. Я вірю в кожного з вас і в нашу Перемогу. Слава Збройним Силам України! Слава Україні!», — наголосив Залужний.

До привітань приєднався й президент України Володимир Зеленський. Він зазначив, що цього року Збройні сили України відзначають свою 31 річницю.

«У найважчий для України час ви мужньо і самовіддано стали на шляху російського агресора, своєю сміливістю, стійкістю і професіоналізмом зламали ворожі імперські плани та ціною власного життя і здоров’я продовжуєте здобувати свободу для мільйонів українців, виборювати право на існування нашої держави», — наголосив Зеленський.

Зеленський нагадав, що український народ довіряє ЗСУ і вірить у їхню силу й незламність.

Командувач об'єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв відзначив  високий рівень мотивації, відмінні показники бойової, фізичної та морально-психологічної підготовки українських захисників.

«Дев’ятий рік поспіль Ви бороните рідну землю від агресора. На межі людських можливостей з честю та доблестю виходите із надскладних ситуацій. Сьогодні Ви захищаєте державу і людей, які виборюють собі шлях демократичного розвитку та сповідування європейських цінностей, Ви захищаєте право українців на вільне життя у вільній країні. Щиро бажаю Вам нових особистих перемог і нашої великої Перемоги, здоров’я Вам і Вашим родинам, радості у душі та усмішок у серці!», — сказав Наєв.

Російська армія програє на полі бою в Україні, бо їй протистоїть доблесть, дух й звитяга українських військових. Про це в своєму привітанні з днем ЗСУ сказав командувач Повітряних сил України генерал-лейтенант Микола Олещук.

«Сьогодні окупанти програють на полі бою! Доблесть, честь, героїзм, бойовий дух та звитяга українського воїна зламали зуби рашистській орді. Відтак вони почали терор проти мирного населення. Так чинять військові злочинці, яких засуджує увесь цивілізований світ!», — сказав він.

Привітали українських військовослужбовців й у Польщі. Генеральний штаб Війська Польського побажав командирам, й кожному воїнк багато сил, віри в перемогу над російськими загарбниками.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Рейтинг армій світу. Яка армія найсильніша та як це визначають?