Эмма Уотсон в аду

Chas News називає п’ять комедій, за переглядом яких добре проводити час, розуміючи, що  жартувати можна про все. Особливо якщо жартувати добре.

«Зомбі на ім'я Шон» (Shaun of the Dead)

Дата виходу: 9 квітня 2004 року

Жанр: комедія, жахи

Режисер: Едгар Райт

У головних ролях: Саймон Пегг, Нік Фрост, Ділан Моран

Головний герой — Шон (Саймон Пегг), звичайний хлопець з пересічною роботою і купою невдач на життєвому шляху. Без будь-якого ентузіазму він проживає день за днем, немов зомбі. Однак раптова епідемія «оживляє» справжніх мерців. Тепер Шону доводиться боротись за своє життя і життя близьких.

«Зомбі на ім'я Шон» — це пародійне переосмислення класичних фільмів жахів про нашестя живих покійників та одна з перших повнометражних робіт британського режисера Едгара Райта.

Серед переваг фільму — прекрасний комедійний дует головного героя та його товариша, які пліч-о-пліч борються з зомбі. Кожна ситуація насичена британським гумором, безглуздістю головних героїв і чеховськими рушницями (у цьому фільмі — в прямому сенсі).

«Гарні хлопці» (The Nice Guys)

Дата виходу: 20 травня 2016 року

Жанр: комедія, детектив

Режисер: Шейн Блек

У головних ролях: Райан Гослінг, Рассел Кроу, Метт Бомер, Кім Бейсінгер

Лос-Анджелес, кінець 70-х. Двом абсолютно різним людям, приватному детективу Холланду Марчу (Райан Гослінг) та костолому по найму Джексону Хілі (Рассел Кроу) за дивного збігу обставин доводиться працювати разом. Їм потрібно об'єднати зусилля, щоб знайти дівчину, яка зникла. Поступово детектив та кілер дізнаються: вона була залучена до справ небезпечного бандитського угруповання.

Головні герої у «Гарних хлопцях» — не друзі, а «хімія» між ними зароджується з огляду на протиріччя та відмінності.

Шейн Блек, режисер фільму, вже не в перший раз пропонує нам поглянути на подібну динаміку відносин між напарниками. Фільми «Смертельна зброя» і «Поцілунок навиліт» вже по праву вважаються класикою піджанру «бадді муві».

«Що ми робимо у тінях» (What We Do in the Shadows)

Дата виходу: 19 червня 2014 року

Жанр: комедія, жахи

Режисери: Тайка Вайтіті, Джемейн Клемент

У головних ролях: Тайка Вайтіті, Джемейн Клемент, Рис Дарбі

Веллінгтон, Нова Зеландія. Групу документалістів допустили до зйомок повсякденного життя чотирьох вампірів. Крізь століття класичні проблеми середньостатистичного кровопивця збереглися: страх сонячного світла або непереносимість срібла. Але додалось і нових. Графік прибирання в будинку, сортування відходів, суперечки про те, хто повинен вимити гору закривавленого посуду і труднощі з фейс-контролем у клубах.

Творці фільму пропонують поглянути на те, як вампіри (деяким з них більше сотні років) намагаються з цим усім впоратись, ще й не привертаючи уваги настирливих сусідів.

«Що ми робимо у тінях» — плід божевільної фантазії Тайки Вайтіті і Джемейн Клемента про те, як би виглядав побут вампіра в сучасному світі. Увесь фільм зроблено у стилі документальної зйомки і рясніє неординарним гумором. Кожен персонаж картини — відсилання до відомого втілення вампірів на екрані. Від Дракули у виконанні Бели Лугоши до «сутінкового» Едварда у виконанні Роберта Паттінсона.

«Це кінець» (This is the End)

Дата виходу: 12 червня 2013 року

Жанр: комедія

Режисери: Сет Роген, Еван Голдберг

У головних ролях: Джеймс Франко, Сет Роген, Джона Хілл, Джей Барушель

Давні друзі актори Сет Роген і Джей Барушель після довгої розлуки зустрічаються, щоби добре потусити, як в старі добрі часи та йдуть на новосілля до іншого відомого актора — Джеймса Франко. Вечірка аж кишить медійними особами. Від Емми Вотсон до Ріанни. У якийсь момент веселощі перериває землетрус. За вікном починається кінець світу і масова паніка. Велика кількість гостей вечірки потрапляє у пекло. 

Голлівуд у вогні! Ні, це не сатиричне висловлювання про те, як нині йдуть справи в американської кіноіндустрії, а буквальне опис подій фільму. Головні герої — актори, що грають самі себе. Щоправда, злегка гіперболізованих (але трохи смішно думати, що і в реальному житті вони точно такі).

Вони стикаються віч-на-віч з жахами Апокаліпсису: пекельне полум'я, одержимість і демони, що снують вулицями!

«Невдахи» («Tais-toi!»)

Дата виходу: 22 жовтня 2003 року

Жанр: комедія, кримінал

Режисер: Франсіс Вебер

У головних ролях: Жан Рено, Жерар Депардьє

«Невдахи» режисера Франсіса Вебера — добре продумана історія про наївного та прагматичного злочинця, якому не завжди щастить.

Квентін (Жерар Депардьє) — недалекий, балакучий, вічно потрапляє в колотнечі і загримів у в'язницю через власну дурість. Рубі (Жан Рено) — найманець, що зірвав план пограбування і привласнив собі вкрадене, але потрапив у тюрму.

Волею випадку вони опиняються в одній камері. Тепер їм двом доведеться організувати втечу. Але герої не можуть знайти спільної мови. На додаток до всього кримінальний бос влаштовує полювання на Рубі, і тепер горе-втікачі перебувають у небезпеці.

Good to be bad. П’ять фільмів, де головний герой — лиходій
Скільки світові бренди платять за зйомки у фільмах про Джеймса Бонда