київ обстріл 24.05.2026

У Києві внаслідок масованого обстрілу у ніч на неділю, 24 травня 2026 року, станом на понеділок відомо про 87 поранених, серед них троє дітей.

Про це інформував президент Зеленський.

У лікарнях госпіталізовано 21 людину, решта отримують допомогу амбулаторно. Двоє людей загинуло внаслідок російської атаки.

У Шевченківському та Подільському районах Києва продовжуються роботи з ліквідації наслідків вчорашніх російських ударів. До робіт залучено сотню працівників ДСНС.

Загалом у Києві було пошкоджено близько 300 обʼєктів. Найбільше серед них житлових будинків — протягом дня вчора надійшли заявки щодо різних ступенів пошкодження у майже 150 приватних і багатоповерхових будинках.

«Захисту має бути більше: підтримка ППО  це щоденний пріоритет зовнішньополітичної роботи України на всіх рівнях. І обовʼязково тиск на агресора має бути та відповідальність за всі ці удари», — зазначив президент.