45% громадян оцінюють якість середньої освіти в Україні як низьку — опитування
Pixabay

45% українців оцінили якість середньої освіти в країні як низьку, ще 44% громадян України назвали її посередньою. Про це свідчать результати опитування, яке провів Фонд демократичних ініціатив.

Кількість негативних оцінок освіти зросла на 9% порівняно з липнем 2020-го. Найменш негативно про середню освіту відгукувалися мешканці західної України.

Найкраще серед вікових груп оцінюють якість навчання респонденти у віці від 18 до 29 років. 14% з них оцінили якість освіти як дуже високу. Однак лише 4% людей віком 60+ позитивно оцінили якість освіти.

Абсолютна більшість батьків (65%) виступають проти дистанційної освіти. Найбільший супротив дистанційній формі освіти є серед мешканців сіл. Проти неї виступили 72% опитаних.  

Британські вчені довели зв’язок мистецтва та науки. Пропонують вивчати їх невідривно одне від іншого

У селищах міського типу та містах з населенням більше 500 тис. підтримка дистанційної освіти вища. Найбільше з проблемами під час дистанційної освіти зіштовхнулися жителі Донецької та Луганської областей (79%), східних (60%) та південних (59%) областей країни, найменше — жителі центральної України (50%).

Сім’ї з різних областей України зіткнулися з дещо різними перешкодами на шляху до здобуття їхніми дітьми середньої освіти. Батьки із західної та південної України частіше за батьків з інших частин держави скаржилися на погану якість домашнього інтернет-зв’язку під час навчання.

Вчительці, яка знущалася з дитини з інвалідністю в столичній школі, оголосили підозру