56% російської молоді хоче завершення війни — закрите опитування для Кремля

Майже третина росіян (30%) виступає за якнайшвидше припинення бойових дій в Україні. 57% вважають, що війну треба продовжувати. Ще 13% — не визначились.

Про це пише Медуза з посиланням на результати закритого соцопитування ВЦИОМ, проведеного наприкінці червня на замовлення Кремля.

При цьому у віковій групі 18-24 роки 56% підтримують припинення війни, а продовження — лише 19%. Чим старіші росіяни, тим сильніше вони підтримують вторгнення в Україну. У групі 25-34 років таких 41%, а серед старших за 60 років — вже 72%.

У Москві та Сакт-Петербурзі припинення бовойвих дій підтримують 40%, проти — 48%. А от в інших містах з населенням більше мільйону осіб більшість (62%) хоче продовження війни.

Також війну активно підтримують люди, які багато дивляться телевізор. Серед 68% виступають за продовження бойових дій і лише 22% хочуть їх припинення.

При цьому серед «активних користувачів інтернету» ситуація протилежна: 47% — за припинення, 35% — за продовження.

Офіційно ці дані не публікувалися. Однак на сайті ВЦИОМ представлені результати іншого проведенеого у червні опитування. Відповідно до нього 72% росіян скоріше підтримують вторгнення в Україну і лише 17% — не підтримують.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

52% українців налаштовані «дуже оптимістично» щодо майбутнього України — опитування