98 медалей та шосте місце. Результати України на Паралімпіаді-2020 в Токіо
Getty Images

Україна завершила виступ на літніх Паралімпійських іграх у Токіо.

За 12 днів Паралімпіади українські спортсмени отримали 98 медалей, з яких — 24 золотих, 47 срібних та 27 бронзових.

У медальному заліку Україна посіла шосте місце. Першим став Китай з 207 нагородами.

Найбільше медалей наша збірна отримала в категорії плавання — 43 медалі, на другому місці легка атлетика — 24, третя стрільба — 6. В останньому Україна розділила першість із Китаєм.

Це друга за результативністю Паралімпіада для України після змагань 2004 року.

Окрім того, з початку змагань 23 українських спортсмени отримали більше однієї нагороди. Лідером за кількістю завойованих медалей став Максим Крипак, який здобув перемогу в особистому заліку. Він завоював сім нагород, п'ять із яких — «золото». Крипак став першим найтитулованішим українським спортсменом в історії літніх Паралімпійських ігор.

Без «золота», однак з чотирма медалями. Результати України за 11-й день Паралімпіади в Токіо