Аеропорт «Київ» у 2023-му закриють на вісім місяців, щоб побудувати нову смугу
avianews.com

Аеропорт «Київ» (Жуляни) у 2023-му закриють на вісім-дев'ять місяців, щоб подовжити та посилити смугу. На оновлення аеропорт планує витратити до 5 млрд грн.

Про це повідомляє avianews, посилаючись на слова очільника ради директорів підприємства Дениса Костржевського.

Костржевський каже, що після робіт аеропорт без обмежень зможе приймати усі літаки лоукостера Wizz Air — Airbus A320 и A321.

За його словами, будівельники демонтують старе покриття з асфальту, посилять основу, а потім зведуть нове покриття з бетону. Довжину смуги хочуть збільшити на 460 м до 2770 м.

Пасажиропотік українських аеропортів скоротився на 54%

Роботи на летовищі дозволять зменшити мінімальну видимість для посадок у «Києві» з 800 до 350 м завдяки новій інструментальній системі посадки ILS категорії II ICAO.

Роботи з реконструкції аеродрому також включатимуть посилення покриття руліжних доріжок і перону зі стоянками для літаків, аби їх могли використовувати важчі авіалайнери.

У 2021-му аеропорт визначить проєктувальника робіт, а у 2022-му посилить поверхні аеродромних покриттів без припинення польотів. У 2023 ж році аеропорт закриють.

Вартість робіт може сягати від 2,5 до 5 млрд грн, говорить Костржевський. Ці кошти планується залучити з бюджету Києва, держбюджету або використовуватимуть змішане фінансування.

Роботи можуть фінансуватися і на умовах концесії, припускає очільник ради директорів підприємства. Наразі летовище «Київ» належить однойменному комунальному підприємству, власником якого є Київська міськрада.

Chas News повідомляв, що новий український лоукост зареєстрував два перших літака.

ПЛР-тести у «Борисполі» дешевші, ніж у Варшаві та Ризі. Але дорожчі, ніж у Стамбулі і Шарм-еш-Шейху