Аеропорт в США виставить на аукціон автомобілі, забуті на парковці летовища
Getty Images

Аеропорт Піттсбурга проведе аукціон, на якому продадуть 1,5 тис. різноманітних предметів, забутих і втрачених пасажирами. Серед лотів — 10 лекгових автомобілів.

Про це пише Auto Express.

Ці машини вже не один рік припадають пилом на парковці аеропорту в очікуванні своїх власників, але ті ніби забули про свої транспортні засоби.

У деяких виставлених авто відсутні ключі, тому дізнатися пробіг та хоча б приблизний технічний стан у потенційних покупців не вийде.

Серед покинутих авто — Nissan Maxima і Titan 1999 і 2009 років, GMC Acadia і Terrain 2009 і 2013 років відповідно, а також Chevrolet Impala і Trailblazer. Крім того, на стоянці зберігаються Pontiac G6 2007, Toyota Sienna 2005 років і BMW 530i в кузові Е39 зразка 2002 року. Найновішим забутим автомобілем є MINI Cooper S 2015 року випуску.

Перед продажем всі машини ретельно вимили, адже за роки простою вони встигли припасти солідним шаром пилу.

Представники аеропорту намагалися зв'язатися з власниками машин, але у них це не вийшло.

Згідно із законом підприємство має право реалізувати автомобілі і розпоряджатися з вирученими коштами на власний розсуд.

Раніше Chas News повідомляв, що поліція Індії використала фрагмент серіалу «Гра в кальмара», щоб дисциплінувати автомобілістів.

На аукціоні у США продають BMW за $1,7 млн. В цьому автомобілі розстріляли репера 2Pac