«Афганізації» й виснажливого для росії конфлікту не буде — Подоляк
Міноборони

Михайло Подоляк, радник глави Офісу президента, заявив, що «афганізації» й тривалого, виснажливого для росії конфлікту, якого очікують деякі партнери, не буде.

«Рф зробила пріоритетом іншу тактику — відійти на схід/південь, втримати під контролем об’ємні захоплені території (не тільки в Донецькій та Луганській областях) та потужно там закріпитись», — пояснив він.

За словами політика, ворог спробує окопатися, поставити на окупованій території ППО та різко знизити втрати своєї техніки та особового складу.

«Це своєю чергою не дасть можливість організувати дієву (за задумом наших партнерів) партизанську мережу на роки вперед та дозволить суттєво знизити тиск на суспільну думку в рф емоційною інформацією про масові смерті військовослужбовців», — попередив Подоляк.

Він заявив, що без важкої зброї Україні не обійтися, якщо ми хочемо деблокувати схід та Херсон та відкинути росіян якнайдалі.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

У Білому домі пояснили, яку зброю поставляють Україні