Актуальність утримання Бахмута постійно тільки зростає — Сирський

Командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський пояснив необхідність подальшої оборони Бахмута. Його слова цитує Military Media Center.

«Актуальність утримання Бахмута постійно тільки зростає», — наголосив генерал.

За його словами, кожен день оборони міста дозволяє виграти час для підготовки резервів і підготуватися до майбутніх наступальних операцій. Крім того, у боях за місто ворог втрачає найбільш підготовлену і боєздатну частину свого війська — штурмові загони ПВК «Вагнер».

Сирський додав, що у разі захоплення Бахмута у ворог зможе розпочати широкомасштабний наступ із застосуванням армійських і десантних частин на бойовій техніці.

«Це ще раз доводить дуже важливу роль Бахмута в загальній системі оборони нашого угруповання. Тисячі ворогів, які загинули при штурмі міста — тому яскраве підтвердження», — сказав він.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

У боях за Бахмут рф втратила до 30 тис. «вагнерівців» — західна розвідка