«Альфа-Банк» купить «Ідея Банк» влітку 2021-го — ЗМІ
Idea Bank

Влітку 2021 року «Альфа-Банк» купить «Ідея Банк». Про це вже нібито домовилися генеральний менеджер «Альфа-Банку» Рафал Ющак із власником «Ідея Банку» Лешеком Чарнецьким, пише FinClub з посиланням на власні джерела на банківському ринку.

Наразі у пресслужбі «Альфа-Банку» не прокоментували зазначену вище інформацію.

Чарнецькому належить 100% акцій компанії. 5 лютого він оголосив на Варшавській фондовій біржі, що правління Getin Holding S.A підписало з «особою, яка працює на українському ринку», угоду щодо двох компаній — «Ідея Банку» і ТОВ «Нью Фінанс Сервіс».

«Відповідно до угоди учасник тендера приступить до комплексної перевірки компаній, і після її позитивного результату сторони перейдуть до узгодження умов потенційної угоди», — йдеться у повідомленні.  

Getin Holding S.A. надав учаснику торгів «до 30 квітня 2021 року ексклюзивні права на переговори про можливий продаж компаній».  

У вересні 2020-го Чарнецького звинуватили в шахрайстві, пов’язаному з фінансовою пірамідою GetBack. У грудні минулого року «Ідея Банк» опинився на межі банкрутства через негативний капітал у $130 млн.

Тимошенко і Медведчук зберігають гроші в банку, яким володіла сім’я лідера БЮТ, — Лещенко