404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Amazon презентувала «будки для медитацій», де співробітники зможуть відпочивати від роботи
Getty Images

Компанія Amazon презентувала «будки для медитацій» AmaZen. У них перевантажені роботою працівники зможуть «перезарядити внутрішню батарею».

Будки AmaZen, чи Mindful Practice Room, є частиною програми WorkingWell для співробіників, яку компанія представила в травні цього року, повідомляє Vice.

Як розказують у Amazon, WorkingWell є поєднанням фізичних та розумових заходів, оздоровчих активностей та підтримки здорового харчування. Програма має допомагати співробітникам «зарядитися енергією та відновити сили».

Винахід Amazon виглядає як маленька будка, де стоїть комп’ютер, стілець, вентилятор та кімнатні рослини. За словами співробітниці компанії, за допомогою AmaZen вони хотіли створити тихий простір, щоб люди могли зосередитися на своєму розумовому та психологічному стані.

Під час змін співробітники зможуть відвідувати «будки для медитацій» і дивитися короткі відеоролики, в яких розповідають про прості вправи з оздоровлення, включаючи медитації з інструкціями, заспокійливі сцени зі звуками та багато іншого. 

Програму з допомоги співробітникам компанія запустила після того, як у 2021 році Amazon публічно критикували за «нелюдські» умови праці. Робітники скаржилися на надмірне навантаження та заявляли, що змушені справляти природні потреби у пластикові пляшки, щоб встигати доставляти замовлення. Також Amazon звинувачували у перешкоджанні створенню профспілок.

Amazon купив кіностудію MGM за $8,45 млрд