Американські конгресмени знову відвідають Тайвань. Китай відправив до острова військові літаки

У неділю, 14 серпня, на Тайвань прибуває делегація з Конгресу США. Візит американських законодавців триватиме два дні.

Про це повідомляє АР.

У конгресменів США заплановано зустрічі з лідерами цієї країни, щоб обговорити американо-тайванські відносини, регіональну безпеку, торгівлю та інвестиції, глобальні ланцюжки поставок та інші важливі питання, що представляють взаємний інтерес.

Як повідомляє посольство США на Тайвані, делегацію очолив сенатор Ед Маркі (Демократична партія). З ним також приїхали члени Палати представників Джон Гараменді, Алан Лоуенталь, Дон Бейер (усі з Демократичної партії) та Аумуа Амата Коулман Радеваген (Республіканська партія).

У повідомленні посольства США у Тайвані зазначається, що візит конгресменів має на меті продемонструвати підтримку США Тайваню в той час, коли Китай посилює напруженість у Тайванській протоці та регіоні військовими навчаннями.

Водночас Китай на тлі візиту американських конгресменів підняв у повітря військову авіацію.

«Одинадцять китайських військових літаків перетнули середню лінію Тайванської протоки або увійшли в зону протиповітряної оборони Тайваню в неділю, повідомило міністерство оборони Тайваню, оскільки Пекін продовжує військову діяльність поблизу острова», — повідомляє Reuters.

Нагадаємо, Пекін вкрай войовниче відреагував на візит до Тайваню Ненсі Пелосі, спікера Палати представників США, на початку серпня. Тоді війська Китаю оточили Тайвань, і заявили про початок військових навчань, які передбачають бойові стрільби та запуск ракет над островом.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Хто така Ненсі Пелосі, через яку ледь не почалась Третя світова війна