Різдвяний політ Санти: американські військові запевнили дітей, що снігова буря не завадить цьому

Американські військові запевнили дітей, що арктичний шторм і снігова буря, які цього тижня вже зашкодили авіасполученню, не завадять Санта-Клаусу здійснити свій щорічний політ напередодні Різдва.

Про це повідомляє Reuters.

«Інколи нам доводиться стикатися з полярним вихором, але Санта живе цілий рік в одному з них на Північному полюсі, тому він звик до такої погоди», — заявив Бен Вайзман,, старший сержант ВПС США, представник Командування повітряно-космічної оборони Північної Америки (NORAD), яке відстежує різдвяний політ Санти.

Нагадаємо, що цього тижня арктичний шторм, який охопив більшу частину США порушив повсякденне життя та поїздки у відпустку для мільйонів американців, має призвести до найхолоднішого святвечора за всю історію спостережень у кількох містах від Пенсільванії до Флориди.

Різдвяний політ Санта-Клауса

Протягом останніх 67 років NORAD надавало зображення та оновлену інформацію про подорож Санта-Клауса по всьому світу.

Традиція слідкувати за Сантою виникла через одруківку в газеті Колорадо-Спрінгс у 1955 році. Тоді випадково замість потрібного номеру телефону, за яким діти могли зателефонувати та поговорити із Сантою, вказали номер Континентального командування ППО.

Офіцер із розумінням відповідав на дзвінки дітей та запевняв їх, що Санта перебуває в повітряному просторі й за розкладом доставляє подарунки хорошим дівчаткам і хлопчикам.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Зросла кількість українців, які готові святкувати Різдво 25 грудня — опитування