Американський телеканал CNN звільнив трьох співробітників через відвідування офісу без щеплення

Американська телекомпанія CNN звільнила трьох співробітників за відмову щепитися від коронавірусу. Напередодні вони прийшли в офіс без щеплення.

Про це у Twitter повідомлив Олівер Дарсі, журналіст каналу.

Дарсі процитував лист глави CNN Worldwide Джеффа Закера.

«Минулого тижня нам стало відомо про трьох співробітників, які приходили в офіс нещепленими. Всі троє були звільнені. Я хочу ясно сказати, що у нас на цей рахунок політика нульової терпимості», — йдеться у листі Зекера.

Таке рішення телеканал ухвалив через повернення в офіс 7 вересня співробітників CNN в офіси на середину жовтня.

Це рішення ухвалили через підвищення рівня захворюваності.

Крім того, наявність вакцинації може стати обов'язковою для нових працівників телеканалу.

Схожі організаційні рішення щодо співробітників ухвалили й у інших американських компаніях, наприклад, в Apple та Amazon.

Чи будуть у США примушувати до вакцинації

США на федеральному рівні вже анонсували нові правила для працівників держустанов, які не вакцинувалися. Їм доведеться на роботі носити маски та один раз або двічі на тиждень робити тест на коронавірус. Також для невакцинованих працівників діятимуть обмеження щодо відряджень.

У США вакцинація не є обов'язковою для широких верств населення. 

Джо Байден, президент США, наприкінці липня закликав органи місцевого самоврядування платити людям за щеплення від коронавірусу на тлі сповільнення темпів вакцинації в країні.

Раніше Chas News повідомляв, що влада США розглядає можливість запровадження обов'язкової вакцинації для всіх іноземців, що в'їжджають в країну. 

Netflix зробить вакцинацію від COVID-19 обов’язковою умовою для роботи акторів та знімальних груп