404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Англійський штукатур міг виграти мільйон у лотерею. Але його подруга в останню мить змінила числа

Штукатур з англійського Лестера Джейкоб Саймон міг виграти більше мільйона фунтів стерлінгів у лотерею. Але подруга чоловіка перед самим розіграшем змінила комбінацію.

32-річний Саймон протягом року ставив на одні й ті ж числа. Але не вигравав. Цього разу його подруга і мати їхнього трирічного сина — 29-річна медсестра Шантель — вирішила змінити «нещасливу» комбінацію в смартфоні Саймона. А йому не сказала.

Наступного дня у лотереї EuroMillions випали саме ті числа, на які весь рік сподівався Саймон. Сам він не дивився розіграш. «Ти мене вб’єш...», — сказала йому Шантель і зізналась, що виправила номери, пише Mirror.

Джейкоб розповів, що спочатку не повірив. А потім йому стало зле. Адже випали п’ять його улюблених номерів (14, 20, 27, 34, 38) та один з двох додаткових. Якби його дівчина не виявила ініціативу, він би розділив ще з шістьма переможцями 7,5 млн фунтів стерлінгів та отримав би 1,071 млн.

Наразі Джейкоб Саймон тішить себе тим, що один з додаткових номерів все одно не вгадав би. І не зірвав би рекордний джек-пот лотереї EuroMillions у 180,8 фунти.

«Я щасливий, що це було не багато мільйонів. Це було б абсолютно жахливо», — каже чоловік, що не став мільйонером.

Тікай хто може! Мільярдери, які покинули домівки, аби зекономити на податках